SHAREit - Connect & Transfer

Mobil Araç Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 54.7 MB
  • Version 2.7.58
  • Dil Türkçe
  • Firma SHAREit Technologies
SHAREit mobil uygulaması, telefonunuzdaki verileri başka bir mobil cihazla ya da bilgisayarla kolaylıkla paylaşmanızı sağlıyor.

SHAREit uygulaması IOS mobil cihazınızda her hangi bir veriye ihtiyaç duymadan dosya paylaşmanızda sizlere destek olan kaliteli bir mobil uygulamadır. IOS mobil cihazınıza uygulamamızı ücretsiz indirebilirsiniz. Şu bir gerçektir ki mobil cihazınızdan başka bir arkadaşınızın mobil cihazınız veri göndermek zaman zaman çok zor bir hal almaktadır. Bunun önüne geçebilmek adına SHAREit mobil uygulamasına sahip olmanız yeteri olacaktır. 

SHAREit mobil uygulaması ile, mobil veri gerektirmeyen çapraz platform paylaşım yapmanın keyfini yaşayabilirsiniz. Bluetooth'tan çok daha hızlı olan SHAREit ile fotoğraflarınızı, videolarınızı, ses dosyalarınızı ve dosyalarınızı herhangi bir formatta arkadaşlarınızla telefonunuzda veya bilgisayarınızdan istediğiniz zaman paylaşabilirsiniz. Bunun için her hangi bir adrese bağlanmanıza gerek yoktur. Kablosuz ağa veya mobil veri planına gerek yoktur. İstediğiniz yerde ve yerde paylaşım yapın.

Uygulamamıza sahip olarak sizde mobil cihazınızın verimliliğini arttırabilir ve aynı zamanda kendi telefonunuzdaki verilerinizi arkadaşlarınız ile her hangi bir çaba harcamadan paylaşabilirsiniz. Verilerinizi her hangi bir bağlantı olmadan bilgisayarınıza atabilirsiniz. Böylelikle tüm verilerinizi yedeklemiş olursunuz. 

Daha Fazla Göster
SHAREit - Connect & Transfer indir